Букмекерська контора Фонбет

fonbet

Букмекерська контора Фонбет онлайн добре відома в країнах Східної Європи. Це надійний букмекер, що приймає ставки на матчі з 20+ видів спорту. До переваг БК Фонбет слід однозначно віднести об’ємну лінію, вигідні котирування та стабільну службу підтримки. Для оформлення першої ставки в цій конторі необхідно пройти реєстрацію на офіційному сайті та поповнити рахунок будь-яким серед запропонованих способів.

Загальний огляд БК Фонбет

Починаючи огляд БК Фонбет, виділимо основні переваги та особливості букмекера.

Види спорту в лініїФутбол, теніс, хокей, баскетбол тощо
Приймається ставкиОрдинар, експрес, система
Лайв-ставкиПриймаються
Способи депозитів та виводу коштівКартки, гаманці, платіжні системи
Способи підтримкиЛайв-чат, гаряча лінія, електронна пошта

БК Фонбет приймає гравців практично з усіх країн світу. Головна умова при реєстрації – це повноліття. Одразу після реєстрації верифікація аккаунту не потрібна. Проте в будь-який момент служба безпеки компанії може попросити надіслати скани або фотографії паспорту для підтвердження особистості. БК Фонбет в Україні працює за міжнародною ліцензію, але офіційний сайт букмекера все одно може блокуватися провайдерами. Наявність ліцензії гарантує, що ви точно отримаєте виграші, якщо не порушуватимете правила БК Фонбет.

БК Fonbet – дзеркало для доступу на сайт

Дзеркалом Fonbet називається резервний сайт, який на 100% повторює функціонал, дизайн та інтерфейс офіційного, але відрізняється доменним ім’ям. Наприклад, якщо адреса головного сайту БК Fonbet закінчується на com, дзеркало може розташовуватися в домені su або info. Букмекер завжди пропонує кілька дзеркал, тому у гравців точно не виникає проблем з доступом до сайту Fonbet.

Крім робочих дзеркал є ще кілька способів доступу до потрібного сайту. Майже всі вони пов’язані зі зміною IP-адреси:

 • проксі-сервер;
 • плагіни для браузерів;
 • анонімайзери та VPN-сервіси;
 • браузер TOR.

Саме БК Fonbet дзеркало є найзручнішим способом доступу до заблокованого сайту. При використанні альтернативного посилання не потрібно завантажувати та встановлювати додатковий софт. Достатньо перейти на дзеркало сайту через будь-який браузер.

Як проходить реєстрація в БК Фонбет

Зареєструватися в БК Фонбет в Україні (fonbet com) дуже просто: достатньо вказати при реєстрації основні особисті та контактні дані – ПІБ, адреса реєстрації, номер телефону та електронна адреса. Для активації аккаунту потрібно перейти за посиланням, яке прийде у листі на e-mail. При реєстрації в БК Фонбет можна вибрати потрібну валюту рахунку долар, євро, гривня, фунт та ін.

Букмекерська контора Фонбет онлайн – персональний кабінет

Особистий кабінет на сайті букмекерської контори Фонбет дає гравцям такі можливості:

 • Історія ставок (поточні, розраховані, нерозраховані);
 • Історія операцій (всі фінансові операції за певний проміжок часу);
 • Поповнення рахунку та виведення виграшів через банківські картки, онлайн-гаманці та іншими способами;
 • Безпека та керування особистими даними (прив’язка номеру телефону, введення та редагування платіжних даних, зміна пароля, двофакторна автентифікація та ін.);
 • Звернення до служби підтримки через лайв-чат, електронну пошту або гарячу лінію.

Тільки після входу в особистий кабінет Фонбет стають доступні прямі онлайн-трансляції спортивних подій в live-розділі.

Щоб зробити ставку в БК Фонбет, авторизуйтеся та за необхідності поповніть ігровий рахунок з банківської картки або онлайн-гаманця. Коли на рахунку буде потрібна сума, виберіть у лінії або лайві відповідні події, а потім додайте бажані результати до купона ставки. Прийняте парі миттєво з’явиться у розділі «Історія ставок». Якщо ставка зіграє, сума виграшу за лічені секунди надійде на рахунок, і ви зможете зробити наступний прогноз, або вивести гроші.

Лінія БК Фонбет в Україні

У передматчевій лінії букмекера Фонбет зібрано матчі з більш ніж 20 видів спорту, а також деякі неспортивні події – вибори політиків, результати телевізійних шоу тощо. Усі події в лінії можна сортувати за часом початку – найближчі 2, 4, 6, 12 чи 24 години. У лайві щодня приймаються ставки на 150-200 матчів, у середньому кожна друга подія супроводжується прямою онлайн-трансляцією.

Щодо коефіцієнтів, рівноймовірні результати оцінюються найчастіше котируваннями 1.85 – 1.85, але в топ-матчі букмекери підвищують коефіцієнти кілька сотих. Наприклад, котирування на протилежні фори матчу плей-офф Ліги чемпіонів можуть сягати 1.90 – 1.90. В розділі БК Фонбет лайв котирування зазвичай помітно нижче.

БК Фонбет – лайв ставки протягом матчів

Близько 40% всіх ставок, які приймає букмекерська контора Фонбет онлайн, приходиться на live-режим. Щодня букмекер Фонбет пропонує у лайв-лінії понад 200 матчів, починаючи футболом та тенісом, закінчуючи водним поло та регбі.

Для зручності ви можете налаштувати live-розділ для себе, задавши декілька персональних налаштувань. Так, вже при першому переході в лайв розділ Фон бет вам стають доступні такі опції:

 • Розгорнути/згорнути всі дочірні події;
 • Розгорнути/згорнути додаткові ставки.

Ви можете вибрати цікаві види спорту або додати окремі матчі у вибране. Опція лайв-анонсу створена для інформування про матчі, які ось-ось мають розпочатися. Ставки на основні результати можна зробити із загальної лінії, а щоб відкрити докладний розпис події, просто клікніть по потрібному матчу.

Найбільш популярні у live-розділі БК Фонбет футбольні матчі, яких у вихідні дні оглядається більше сотні. Протягом матчів можна поставити не лише на ігри топ-чемпіонатів, а й на рідкісні турніри, зокрема, чемпіонати Нігерії, Марокко, Мексики тощо. Розпис топових матчів може включати до 250 результатів, але в середньому букмекер Фонбет готовий запропонувати не більше 150 варіантів для ставок у лайві. Середня маржа – 6-8%.

У тенісній лінії результатів трохи менше, ви зможете зробити ставки на основні результати, результати сетів та геймів, точний рахунок сету, кілька варіантів тоталів та фор. Середньостатистичний розпис тенісного матчу включає близько 100 результатів. Маржа дещо вища, ніж у ставках на футбол, і рівноймовірні наслідки зазвичай оцінюються коефіцієнтами 1.85 – 1.85.

У розділі ставок на баскетбол найкраще оглядаються матчі NBA, але цілком пристойний розпис пропонується на ігри чемпіонатів Німеччини, Іспанії, Греції, Литви та Туреччини. БК Фонбет якісно оглядає і турніри для збірних – чемпіонати Європи та світу. Коефіцієнти у лайв-ставках на баскетбол мало чим відрізняються від тенісної лінії. Так, на початку матчу котирування баскетбольного матчу можуть мати такий вигляд: 1.23 – 11.0 – 5.0.

Мобільна версія БК Фонбет – як скачати та грати на телефоні

Мобільна версія Фонбет – це зручний та практичний інструмент для розміщення ставок зі смартфона або планшета. Мобільна версія може дати вам такі переваги:

 • Укладення парі в будь-який зручний час у будь-якому зручному місці;
 • Повний доступ до можливостей особистого кабінету навіть за низької швидкості інтернету;
 • Гра проти букмекера відразу з кількох пристроїв з одного й того ж аккаунту.

Нехай інтерфейс мобільного сайту дещо простіше, але загалом він повністю повторює основну версію. Як і повний сайт, мобільна версія БК Фонбет блокується інтернет-провайдерами. Якщо ви робите ставки в БК Фонбет, заздалегідь подбайте про спосіб обходу блокування. Це може бути актуальне для БК Fonbet дзеркало, VPN-сервіс чи плагін для браузера.

Спрощена версія сайту БК Фонбет відрізняється інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом та спрощеною навігацією. Ви можете користуватися мобільною версією Фонбет із пристроїв на Android або iOS. При цьому версія операційної системи не має значення, головне – щоб на телефоні був встановлений та коректно працював браузер. Само собою, чим сучасніший і потужніший смартфон, тим швидше працюватиме браузер, а разом із ним і мобільна версія Фонбет. Сайт повністю адаптований для керування однією рукою. В БК Фонбет мобільну версію скачати можна у вигляді додатку.

У плані продуктивності та функціональності мобільна версія нічим не поступається повному сайту. Переходячи в особистий кабінет зі смартфона, ви зможете переглядати історію ставок, вносити депозити, робити ставки, виводити виграші, брати участь у бонусних та акційних програмах, звертатися до служби підтримки тощо.

Відгуки про БК Фонбет

Важко сперечатися, що букмекерська контора Фонбет завищує маржу на топ-матчі. Це доводить ще й огляд БК Фонбет. У середньому вона дорівнює 9-10% у лайві та близько 8% у передматчевій лінії. На найзначніші футбольні, баскетбольні та тенісні матчі можна поставити з маржею близько 5-7%. Умовно кажучи, коефіцієнти на рівноймовірні результати дорівнюють у середньому 1.90 – 1.90, як показують відгуки про БК Фонбет.

Live-розділ можна вважати однією з головних переваг БК Фонбет. У лайві щодня відбувається до 300 подій, причому навіть ті, яких не було в передматчевій лінії. Приблизно кожен другий матч супроводжується прямою онлайн-трансляцією, а якщо її немає, ви зможете стежити за перебігом подій завдяки інформативному матч-трекеру. Адміністрація контори навіть розробила “Фонбет-ТВ” – окремий ресурс для перегляду спортивних трансляцій. Єдиним мінусом можна вважати хіба неможливість перегляду відео в повноекранному режимі.

Букмекерська контора Фонбет
Догори