Букмекерська контора Фавбет

favbet

Букмекерська контора Фавбет є одним з найбільш відомих та популярних букмекерів в Україні. Кілька років тому цей букмекер працював офіційно та приймав ставки навіть через ППС, потім законодавство змінилося, потім – ще раз. Наразі БК Фавбет працює в Україні за ліцензією КРАІЛ. Чимало гравців цінують умови ставок, що пропонуються даним букмекером. До переваг Фавбет слід віднести великий вибір подій в лінії, вигідні коефіцієнти, швидкі виплати та професійну підтримку. Розберемося, як почати ставити на спорт в БК Фавбет онлайн.

Реєстрація на офіційному сайті БК Фавбет

Якщо ви плануєте робити ставки на спорт на реальні гроші, почніть з реєстрації в букмекерській конторі Фавбет. Це обов’язкова процедура для всіх нових гравців, що дозволяє перейти до особистого кабінету та зробити першу ставку. В БК Фавбет реєстрація займає менше хвилини. Щоб створити новий аккаунт в БК Фавбет, натисніть кнопку «Реєстрація» на головній сторінці сайту, а потім заповніть запропоновану форму, вказавши такі особисті дані:

  • діюча адреса електронної пошти;
  • надійний пароль для входу в профіль;
  • мобільний телефон в міжнародному форматі.

При реєстрації в БК Фавбет необхідно підтвердити, що вам вже виповнилося 18 років. До ставок на спорт допускаються лише повнолітні гравці. Вказувати неправильний вік або будь-які інші персональні дані при реєстрації в Фавбет не має сенсу, так як адміністрація контори в будь-який момент може попросити фото/скани вашого паспорту в рамках процедури ідентифікації. Також при реєстрації потрібно погодитися з усіма пунктами «Загальних положень Фавбет» та політикою конфіденційності. Загалом правила БК Фавбет типові для букмекерських контор, але все одно радимо ознайомитися з умовами ставок перед тим, як виконати вхід в БК Фавбет.

Вхід в БК Фавбет

Авторизація в букмекерській конторі Фавбет в Україні проходить за логіном та паролем. Логіном при цьому може бути e-mail, вказаний при реєстрації. Якщо ви раптом забули пароль, не потрібно створювати новий аккаунт, це заборонено правилами. Краще натисніть в формі входу кнопку «Забули пароль?» та вкажіть контактну пошту для відновлення доступу. Зазвичай інструкції щодо відновлення профіля надходять в лічені хвилини. Якщо ви не отримали електронного листа, перевірте папку «Спам», а потім зверніться в підтримку найбільш зручним способом. Вхід в БК Фавбет можливий з будь-якого ПК або смартфону.

Як поповнити рахунок в букмекерській конторі Фавбет?

Гравцям букмекерської контори Фавбет пропонується кілька зручних способів внесення коштів на баланс та отримання виграшів.

Метод депозитуТермін зарахування грошейСтроки виведення
Банківські картки Visa, MasterCardМиттєвоДо 12 годин
EcopayzМиттєво15-30 хвилин
Wallet OneМиттєво15-30 хвилин
Skrill, NetellerМиттєво15-30 хвилин

Комісій зі сторони букмекерської контори при внесенні коштів або під час отримання виграшів немає. Можливі комісії онлайн-гаманців або платіжних систем слід уточнити заздалегідь, щоб уникнути проблем з отриманням грошей на рахунок.

Як зробити ставку на спорт в букмекерській конторі Фавбет

Які б види спорту або матчі ви не обрали для ставок в БК Фавбет, алгоритм розміщення парі буде приблизно однаковим. Так, щоб зробити ставку в букмекерській конторі Фавбет, дотримуйтеся такої інструкції.

  1. Оберіть в передматчевій лінії або в лайв-розділі потрібні види спорту, турніри та матчі.
  2. Додайте бажані результати матчів в купон ставки, натискаючи по відповідним коефіцієнтам.
  3. В купоні ставки вкажіть тип парі (ординар, експрес, система) та введіть суму ставки в межах лімітів.
  4. Перевірте купон ставки та підтвердьте розміщення парі, якщо в купоні немає помилок.

Всі парі можна передивлятися в розділі «Історія ставок» в особистому кабінеті Фавбет. Для зручності ставки можна розділити на розраховані та нерозраховані. До речі, розрахунок ставок в БК Фавбет займає зовсім небагато часу – зазвичай до хвилини. Якщо ви поставили не на весь матч, а на окрему його частину (тайм, сет), не потрібно очікувати завершення гри, щоб отримати виграш. Ставки розраховуються одразу після завершення відповідного етапу матчу.

Ставки на футбол в букмекерській конторі Фавбет

Футбольна частина лінії БК Фавбет є найбільш насиченою матчами. Букмекер пропонує ставки на матчі наступних турнірів: Ліга чемпіонів, Ліга Європи, Ліга Конференцій, топ-5 чемпіонатів, чемпіонати України, Португалії, Бельгії, Нідерландів та інших країн. Також приймаються ставки на турніри для збірних, в том числі чемпіонати Європи та світу. До розділу «Спеціальні ставки» винесені довгострокові прогнози, наприклад, на чемпіона ЛЧ або переможця голосування на «Золотий м’яч». Також пропонується кілька незвичайних ставок, наприклад, чи закінчить Андрій Ярмоленко кар’єру в Динамо (Київ) або скільки голів заб’э за сезон Кріштіану Роналду. Повертаючись до звичайної лінії, слід відмітити помірну маржу букмекера Фавбет на футбольні матчі. Наприклад, на основні результати гри групового етапу ЛЧ пропонуються такі коефіцієнти: 1,61 – 3,95 – 6,30. В лайв-ставках на футбол котирування трохи менші, але маржа все одно не перевищую 10%.

Ставки на теніс в букмекерській конторі Фавбет

Щодо тенісної лінії, тут букмекерська контора Фавбет оглядає матчі сотень турнірів різного рівня: від змагань серії «Великого шолому» до невеликих турнірів. що проводить ITF. Розпис тенісних матчів включає не лише основні результати, а й кілька додаткових маркетів. Зокрема, ви можете поставити на статистичні показники окремого сету, спрогнозувати рахунок в сеті, поставити на те, що в партії буде тай-брейк. Коефіцієнти на теніс незначно поступаються котируванням в футбольній лінії. В передматчевій лінії маржа в середньому складає 4-7% в залежності від статусу змагань. Як завжди діє правило: чим більше ставок планує прийняти БК Фавбет – тим більш вигідні котирування може запропонувати гравцям. В рамках спеціальних промо-акцій букмекер знижує маржу або взагалі приймає парі з нульовою маржою.

Ставки на баскетбол, хокей та інші види спорту

Баскетбольна лінія представлена матчами таких турнірів, як NBA, Євроліга, чемпіонати Греції, Іспанії, Туреччини та інших «баскетбольних» країн. Розпис середньостатистичного баскетбольного матчу нараховує до 20 маркетів та близько 50 варіантів ставок. Приймаються в тому числі й парі на статистичні показники окремих гравців: підбори, результативні передачі, блок-шоти тощо. В окремий розділ лінії винесено довгострокові ставки, розрахунок яких може займати кілька тижнів або навіть місяців. Окремо можна передивитися в букмекерській конторі Фавбет результати баскетбольних матчів.

Ставки на хокейні матчі також приймаються по лінії та в лайв-форматі. Найбільш популярні серед гравців такі турніри, як NHL, КХЛ, чемпіонати Фінляндії, Чехії, Австрії, Білорусі, Польщі та інших країн. Іноді в лінії з’являються ще й матчі турнірів для збірних команд, зокрема Кубок світу. Як і в інших видах спорту, приймаються ставки не лише на основні результати, а й на статистичні показники.

Крім названих видів спорту, букмекерська контора Фавбет приймає парі на ігри з волейболу, настільного тенісу, бадмінтону, гандболу, бейсболу, регбі, водного поло, крикету, футзалу. Серед найбільш незвичних пропозицій в лінії можна виділити ставки на Формулу 1, шахи, а також неспортивні події – політичні або культурні. В окрему категорію лінію додані ставки на кіберспорт. Приймаються парі на результати матчів з Dota2, Counter-Strike, World of Warcraft та інших дисциплін.

Результати та статистика в букмекерській конторі Фавбет

Одна з переваг офіційного сайту БК Фавбет в тому, що ви можете дізнатися результати вже завершених матчів на тому ж сайті, де робите ставки на спорт. Для цього натисніть на стрілку поруч з розділом «Спорт», а потім оберіть «Результати». Для зручності пошуку ви зможете обрати дату матчу, вид спорту, країну та турнір. Пропонується також інформація щодо матчів, які проходять в лайві. Щоб дізнатися більше про статистику обраного матчу в лінії, натисніть на кнопку з графіком праворуч від назви команд-суперників. В статистичному розділі відображається турнірна таблиця, історія особистих зустрічей, поточна форма та інші показники, що можуть бути корисними при оформленні ставок на спорт.

Відгуки про букмекерську контору Фавбет в Україні

Відгуки про роботу букмекерської контори Фавбет в Україні переважно позитивні. Як показують коментарі діючих гравців, в цій конторі немає проблем з отримання виграшів. Всі виплати надходять на картки та онлайн-гаманці в ті строки, які обумовлені правилами букмекерської контори. До переваг Фавбет букмекерської контори гравці також відносять вигідні котирування. Коефіцієнти 1,88 – 1,88 на рівноймовірні результати є більш вигідними, ніж в більшості конкуруючих компаній. В мережі немає негативних відгуків, в яких би гравці скаржилися на невиплати виграшів або некоректний розрахунок ставок. Якщо вас цікавлять про букмекерську контору Фавбет (Україна) відгуки, з ними можна ознайомитися на тематичних сайтах або в соціальних мережах.

Букмекерська контора Фавбет
Догори