Букмекерська контора Betcity

betcity

БК Betcity – це легальна букмекерська компанія, що працює за міжнародною ліцензією та приймає ставки на матчі з 30+ видів спорту. До переваг букмекера слід віднести об’ємну лінію, вигідні коефіцієнти та швидкі виплати виграшів зручними способами. На будь-які питання щодо роботи компанії завжди готова відповісти служба підтримки.

Офіційний сайт букмекерської контори Бетсіті

Основний веб-ресурс букмекерської контори Бетсіті виглядає дуже просто і навіть дещо старомодно. На сайті немає великих банерів і взагалі будь-якої зайвої інформації. На головній сторінці сайту є кнопки для реєстрації та авторизації, а також кілька налаштувань: мовна версія, формат коефіцієнтів, відображення лінії та ін. З головної сторінки сайту ви можете перейти до одного з наступних розділів:

 • «Лінія» – програма подій зі ставками на футбол, теніс, баскетбол, хокей та інші види спорту;
 • «Live» – ставки по ходу матчів із можливістю перегляду онлайн-трансляцій;
 • «Результати» – результати спортивних подій, що завершилися;
 • «Статистика» – корисна інформація для укладання парі з БК Бетсіті;
 • «Суперекспрес» – тоталізатор БК Бетсіті із можливістю зірвати джекпот;
 • «Інформація» – розділ, в якому публікуються новини, правила, нові бонуси та ін.;
 • «Акції» – актуальні та архівні промо-пропозиції букмекера Бетсіті.

У нижній частині головної сторінки розміщені посилання для завантаження програм Бетсіті, адреси пунктів прийому ставок в Росії, правила прийому та розрахунку парі, інформація про партнерів та посилання на офіційні спільноти контори в соціальних мережах.

Реєстрація на сайті Бетсіті в Україні

Процес створення нового облікового запису в БК Бетсіті включає п’ять етапів. Для реєстрації необхідно вказати основні особисті та контактні дані, у тому числі ПІБ, адресу реєстрації, дату народження, номер телефону, e-mail та ін. Для закінчення реєстрації потрібно буде погодитись з правилами букмекерської контори та підтвердити реєстрацію через смс-код. Одразу після реєстрації вам стане доступний весь функціонал персонального кабінету, включаючи депозити, ставки на спорт та вивід отриманих виграшів. В БК Бетсіті реєстрація в Україні також відкриває доступ до однойменного казино Бетсіті, в якому зібрані популярні та нові слоти від відомих розробників.

Верифікація та ідентифікація

Легальний статус БК Betcity зобов’язує всіх гравців цієї контори проходити ідентифікацію. Це обов’язкова вимога, пов’язана з наявністю ліцензій. Пройти верифікацію в Betcity можна двома способами: в онлайн-режимі за допомогою відеозв’язку або надіславши фото/скани паспорта в підтримку. У будь-якому разі будьте готові пред’явити співробітнику контори паспорт. Для замовлення зворотного дзвінка перейдіть до розділу «Історія», потім «Реквізити» і оберіть пункт «Замовити дзвінок». У полі, що відкрилося, вкажіть зручну дату і час, а потім натисніть «Замовити».

Особистий кабінет БК Betcity

Для входу до власного аккаунту використовуйте логін та пароль, створений під час реєстрації. Щоб скористатися основними можливостями персонального кабінету Бетсіті, натисніть кнопку «Історія рахунку» на головній сторінці. Після переходу в особистий кабінет ви зможете:

 • поповнювати рахунок та оформляти заявки на виведення коштів;
 • переглядати поточні та завершені парі;
 • актуалізувати особисті дані та змінювати пароль;
 • робити ставки за передматчевою лінією та в лайв-режимі;
 • брати участь у бонусних та акційних програмах тощо.

З будь-яких питань щодо роботи особистого кабінету можна звертатися до служби підтримки.

Демо рахунок БК Бетсіті

Традиційний варіант гри на офіційному сайті легальної БК Бетсіті передбачає проходження реєстрації, ідентифікації та поповнення рахунку реальними грошима. Гостьовий рахунок офшорної букмекерської контори може бути альтернативою, особливо для гравців-початківців. Щоб отримати можливість грати на віртуальні гроші, активуйте демо-рахунок на сайті контори. Система сама згенерує вам логін і пароль, також видасть деяку суму віртуальних грошей. Звісно ж, вивести виграші з демо рахунку БК Бетсіті ніяк не вийде. Вони видаються виключно для ознайомлення з інтерфейсом офіційного сайту та можливостями ставок в БК Бетсіті.

Розпис, лінія та коефіцієнти

БК Бетсіті найкраще висвітлює такі популярні види спорту, як футбол, теніс, баскетбол, хокей та волейбол. З іншого боку, в лінії зустрічаються і матчі з рідкісних спортивних дисциплін – крикету, регбі, флорболу, гольфу та ін. В окремі розділи лінії винесено ставки на культурні та суспільні події. Крім того, у БК Бетсіті можна поставити на результати вручення Нобелівської премії або спрогнозувати назву організації, яка вперше відправить людину до космосу.

Лінія

Якість розпису спортивних матчів залежить насамперед від їхньої популярності та затребуваності серед гравців. Чим більше ставок розраховує прийняти букмекер на окремий матч, тим більше додаткових маркетів він готовий запропонувати. У розписі топ-матчів може бути до 500 варіантів парі. Середній розпис включає 50-150 результатів. Абсолютно для кожного матчу доступні ставки на основні результати, кілька варіантів тоталів та фор.

Ставки в БК Бетсіті в лайві

В БК Бетсіті лайв розділений на три частини:

 • Live-парі – лінія з доступними для ставок матчами;
 • Live-календар – розклад майбутніх матчів, які пройдуть у лайві;
 • Live-результати – розділ для відстеження поточних результатів.

Коефіцієнти у розділі «БК Бетсіті лайв» змінюються автоматично, оновлювати сторінку щоразу не доводиться. Зміни котирувань відображені кольором: червоним – зниження, зеленим – зростання.

Мобільна версія Бетсіті

Для гравців, які намагаються робити ставки зі смартфона, розроблено мобільну версію сайту. Зазвичай вона автоматично відкривається в браузері мобільного, але іноді адресу сайту доводиться змінювати самостійно, щоб вона набула вигляду m betcity ru. Альтернативою мобільної версії є програми, що скачуються на Android і iOS. Для комп’ютерів розроблено окрему десктопну програму Betcity на Windows. Використовуючи окремі додатки, ви не повинні кожного разу шукати робоче дзеркало або підключати VPN чи користуватися анонімайзером.

Версія для Андроїд

БК Бетсіті скачати на Android-смартфон можна прямо з офіційного сайту контори. Файл apk займає в пам’яті до 50 Мб, а встановлена програма, готова до використання – не більше 100 Мб. Серед переваг мобільного додатка можна виділити економію трафіку та нормальну роботу за низької швидкості інтернет-з’єднання.

Як скачати Бетсіті на айфон?

Програма для пристроїв на ОС iOS поки що знаходиться на стадії beta-тестування. Кожен гравець БК Betcity може взяти участь у тестах. Серед можливостей мобільного додатка для iPhone та iPad виділимо наявність відеотрансляцій, викуп парі та оновлений інтерфейс лайв-розділу. Як тільки можна буде додаток БК Бетсіті скачати на айфон, ми обов’язково про це повідомимо.

Трансляції, статистика та результати на сайті Бетсіті

Авторизація в особистому кабінеті на сайті букмекерської контори Бетсіті дозволяє дивитися онлайн-трансляції матчів у лайві. Відеострімом супроводжується приблизно кожна друга подія. Щоб переглянути трансляції в лайві, натисніть на червоний значок з білим трикутником. Стрім відразу відкриється на поточній сторінці. В БК Бетсіті статистика доступна майже для всіх матчів, що доступні для ставок в лінії або в лайв-розділі.

Результати матчів в БК Бетсіті

У верхньому меню на головній сторінці є вкладка «Бетсіті Результати». Ви можете сортувати підсумки матчів з видів спорту та часу початку ігор. Щоб швидко знайти потрібний матч, введіть назву команди або ім’я спортсмена у пошуковий рядок. Також у правилах БК Бетсіті пропонується перелік сайтів, рекомендованих для отримання результатів про завершені матчі.

Відгуки Гравців Бетсіті – плюси та мінуси букмекера

Загалом про БК Бетсіті відгуки позитивні. Найчастіше гравці цієї контори відзначають помірну маржу, великий вибір подій у лінії та наявність відеотрансляцій. Більшість скарг стосується юзабіліті сайту. Негативних коментарів про терміни та ліміти виведення коштів у мережі немає. Підтверджені відгуки реальних гравців можна переглянути у соцмережах та на тематичних сайтах.

Поширені питання та відповіді на них

Яка мінімальна та максимальна ставка

Мінімальна сума ставки у легальній БК Betcity – 10 гривень. Якщо ваш рахунок відкрито в іншій валюті, ліміти будуть автоматично перераховано. Максимальні ліміти залежать від кількох факторів, серед яких рівень турніру та окремого матчу.

Як видалити обліковий запис в Бетсіті

З питань видалення облікового запису слід звертатися до служби підтримки БК Бетсіті будь-яким зручним способом. Це може бути лайв-чат, гаряча лінія або e-mail.

Як змінити номер телефону в особистому кабінеті

В особистому кабінеті виберіть пункт «Налаштування», натисніть на вкладку «Телефон», отримайте на вказаний номер смс-код, додайте новий номер мобільного.

Чи можна встановити Бетсіті на Планшет

Так, для гравців БК Бетсіті розроблені програми на iOS та Android. Завантажити iOS-програму можна з App Store, а клієнт для Android доступний на сайті букмекера.

Де прочитати правила БК Бетсіті

Інформація про ліцензії та правил букмекера та гравців представлена у розділі «Правила прийому ставок» у нижній частині головної сторінки.

Як використати бонусний рахунок

Виведення коштів з бонусного рахунку неможливе. Кошти, що знаходяться на бонусному рахунку, необхідно відіграти відповідно до умов вибраної промо-програми.

Що таке Демо рахунок та як його відкрити

Демо-рахунок – це спеціальна пропозиція БК Betcity. Щоб відкрити віртуальний рахунок, при реєстрації натисніть на кнопку «Гостьовий вхід».

Букмекерська контора Betcity
Догори